Hea tuju – see on Funkifize! Bändi liikmed, 7 musikaalset professionaali eesotsas solistide Lauri Pihlapi ja Marianne Leiburiga, toovad Teieni garanteeritult hea energia, gruuvi, hoogsad rütmid ja publiku lemmiklood tantsupõrandal! Funkifize sobib ideaalselt ka rahvusvahelistele sündmustele.

Lauri Pihlap – vokaal
Marianne Leibur – vokaal
Keio Vutt – saksofon
Tanel Kuusk – trompet
Pent Järve – kitarr
Janno Trump – bass
Caspar Salo – trummid

Vaata kindlasti ka piltidest allpool olevaid videoid. Videotest omakorda allpool on klientide tagasiside.

Koos bändiga soovitame tellida terviklahenduse, mis säästab oluliselt Teie aega. Aastatega välja töötatud süsteemi kasutades on tagatud parim tulemus. Loe lisaks siit.


 
Järgnevad videod on filmitud ja salvestatud live’s.
Videote alt leiad klientide tagasiside.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Vaata milliseid häid mälestusi ja positiivseid emotsioone on Funkifize klientidele jätnud. Rohkem tagasisidet leiad siit (kliendid meist).

Tahame südamest tänada kogu teie punti lihtsalt nii ägeda õhtu eest! 🙂 Oleme veendunud, et tegime bändiga õige valiku! Kõiki emotsioone ei ole veel jõudnud läbigi seedida ja eks paljusid hetki aitab meelde tuletada videopilt. Aga oleme tõeliselt tänulikud, et esitasite meie sooviloo nii vingelt ja tegelikult läks kogu repertuaar nii meile kui ka külalistele väga peale. Kõik lokid said sirgeks tantsitud! Oleme saanud väga paljudelt külalistelt ülivõrdes kiitvaid sõnu ja ühineme ka omalt poolt nende kiidusõnadega! SUPER! MEGA! ÄGE!

Tänud veel kord ja loodetavasti kohtume teiega tulevikus ka oma sõprade pulmas! 🙂

Hanne-Loore

Funkifize
Pulm, Kõue mõis

Tahtsin öelda kirjalikult ka, et väga super oli kõik meie pidu. Inimesed rääkisid, et parim muusikaelamus üldse, mis pulmas kogenud. Tänud sulle, Tanel! Tänud Laurile. Vägev peo käimatõmbaja!

Kui keegi küsib minu käest millist bändi kutsuda üritusele, siis on teada keda!

Karl-Gustav

Funkifize
Pulmad, Ravila Karjakastell

Suured-suured tänud! Bänd oli lihtsalt imeline. Meil ei olnud mänge, tegevusi jne. Lootsime lihtsalt, et saame tantsida ja nautida. Ja seda me saime. Tõesti veel kord suured-suured tänud. Ideaalne bänd tantsuõpetaja pulma. Isegi fotograaf uuris Teie kontakti. 🙂

Mirjam ja Jaan

Funkifize
Pulmad, Sangaste

Pühade ajal ja aasta vahetudes tulevad eelneva aasta säravamad hetked alati jutuks ja veel mitmeski seltskonnas. Meie aasta ja suure tõenäosusega kogu elu säravaim nädalavahetus oli 17.-18. augustil. Selle säravaks tegemisel oli Sul ja kogu bändil oma roll mängida.

Me teadsime juba ette, et olete profesionaalid ja meile meeldis teie stiil – eks selle järgi teid ju valisimegi. Aga te kinkisite meile midagi, mida me ei osanud oodata – hingega tegemise. Meil ei olnud kordagi tunnet, et oleme vaid üks klient teiste seas või järjekordne pulmapidu.

Ausalt öeldes pole mina end varem vist nii vabalt laval tundnudki. Ma pole küll muidu ka kuigi suur põdeja, aga võin julgelt väita, et kui esimene kokkumäng su elu kõige tähtsamal üritusel on alles su värske kaasa ja perede ees, võiks vähemalt eeldada, et pruut on minestamise äärel…

Aga teiega oli see suureks üllatuseks ülimalt lihtne. Ja samamoodi peigmehel, kes on küll esinenud palju, aga laulmisega pole just laval kui palju tegelenud. Aitäh, et lasite meil meie pulmas “meie ise” olla ja panite selle õnnestumisele veel oma õla alla. Te tõesti panite meid tundma erilisena, nagu oma sõbrana.

Ja eraldi tänusõnad Laurile ka, kes esiteks lasi mul oma säramised ära teha, siis küttis rahva täiesti pööraselt üles ja seejärel lasi veel omakorda peigmehel ka särada. Kas oskaks üldse midagi enamat tahta!?

Soovime teile edu ja loodame, et teie oskus inimestesse (see sõnapaar on nüüd rõhutatult, mitte lihtsalt klišee) kustumatuid mälestusi jätta vaid võimendub. Head uut aastat!

Te tegite meile elupeo!

Eva

Funkifize
Pulmad, Neeruti

Värske abielupaar tänab, Teie bänd on suurepärane. Kõik külalised kiidavad ja räägivad siiani, et kuidas ikka sai tantsida. Aitäh!

Triinu

Funkifize
Pulmad, Vihterpalu mõis

Tänud teile suurepärase esinemise eest, kiidusõnad tulid kõigilt külalistelt :).

Annely

Funkifize
Pulmad, Pädaste mõis

Aitäh väga vinge kontserdi eest NUKU teatri jõulupeol. Garanteeritud tantsuhullus. 🙂

Hannele

Funkifize
Teatri jõulupidu, Köleri 2

Suur tänu Funkifize’ile ja Ronaldile! Tänu teile oli meil laupäeval suurepärane pidu. Muusikavalik sobis väga hästi, bänd meeldis kõigile ja kõik (tõesti kõik) tantsisid ja meil oli väga lõbus. Päikest!

Leelo

Funkifize / DJ Ronald Väli
Sünnipäev, Vihula mõis

Suur aitäh teile! Sain ka kliendilt tagasiside ja Funkifize jättis neile kustumatu mulje!! Ütle bändile kindlasti edasi, et kõik õnnestus superhästi ja et klient jäi väga rahule! 🙂 Järgmise korrani! 🙂

Maris

Funkifize
Uusaastapidu, Sinilind

Täname teid väga! Funkifize on supper!! Üritus oli 100% õnnestunud tänu teile!

Edith

Funkifize
Eesti Buss OÜ kliendiüritus, Laitse Graniitvilla

Rohkem tagasisidet leiad siit (kliendid meist).