Jana trio mõnus muusikavalik koosneb erinevatest poplugudest, mille vahele on segatud natukene ka hoogsamat jazzi. Eklektilises repertuaaris on kindasti igaühele midagi meeldivat. Trio toob lavale näiteks Beyoncé, Calvin Harrise ning Jamiroquai. Kõik need eriilmelised artistid saavad laval läbi Jana trio uue mõnusa hingamise. Jana trio on koosseisus vokaal, kitarr ja mahedakõlaline flüügelhorn. Trio kitarrist salvestab looper’iga reaalajas oma kitarrikäike, bassiliine ning rütmikaid. See annab triole mõnusa, hoogsa ja rütmika kõla.

Jana Abzalon – vokaal
Kusti Lemba – kitarr
Tanel Kuusk – flüügelhorn

Vaata kindlasti ka piltidest allpool olevaid videoid. Videotest omakorda allpool on klientide tagasiside.

Koos trioga soovitame tellida terviklahenduse, mis säästab oluliselt Teie aega. Aastatega välja töötatud süsteemi kasutades on tagatud parim tulemus. Loe lisaks siit.


 
Järgnevad videod on filmitud ja salvestatud live’s.
Videote alt leiad klientide tagasiside.
 

 

 

 
Vaata milliseid häid mälestusi ja positiivseid emotsioone on Jana trio klientidele jätnud. Rohkem tagasisidet leiad siit (kliendid meist).

Tahtsime edastada oma head sõnad triole, helimehele ja DJ-le. Jana trio mängis me avalugu suurepäraselt ja kui proovi tehti, siis tuli pisar juba enne laulatustki, tõesti imeline. Trio liikmed on väga meeldivad ja sõbralikud ja viimase setiga sai rahva palavuses liikuma korralikult. 🙂

DJ lugudevalik oli 5+, super töö! Kogu meie päev oli imeline ja selle õnnestumises oli teie meeskonnal väga suur roll, aitäh!

Kristiina ja Marten

Jana trio / DJ Ronald Väli
Pulmad, Saku mõis

Pulmapäeval on ikka niipalju toimetamist, et ei jõua ise kõigiga rääkima. Niisiis kirjutangi mailis, et meile väga meeldis teie esinemine. Jäime sellega ülimalt rahule ning kõik toimis suurepäraselt. Aitäh teile veelord, et meie pulmas esinesite. Loodan, et jäite samuti esinemisega rahule.

Stojan

Trio
Registreerimine, Männiaru Puhkemajad

Täname, et tulite ja jäime trio esinemisega väga rahule.

Katre

Trio / DJ Ronald Väli
Pulmad, Ruhe Rannamaja

Suur tänu veelkord kena etteaste eest!

Triin

Jana trio
Maaeluministeeriumi 99. aastapäeva pidulik kontsertaktus, Maaeluministeerium

Suured-suured tänud väga meeldiva koostöö eest. Klient jäi igatahes peoga väga rahule ja lahkuvatel külalistel jätkus ka ainult kiidusõnu.

Järgmise korrani!

Triin

Jana trio / DJ live trompetiga
Vapiano 10. juubel, Solarise Vapiano

Tänusõnad suurepärase ja meie maitsele vastava muusika eest.

Signe ja Siim

Jana trio
Pulmad, Kõue mõis

Täname eilse õhtu muusika eest! Sobis väga hästi. Kes tahtis, sai ka tantsida. Teete väga meeldivat muusikat, jätkake samas vaimus.

Sigrit

Jana trio
Rahvusarvhiivi jõulupidu, Glehni loss

Rohkem tagasisidet leiad siit (kliendid meist).