Mõnus ja mahe jazz, meeleolu- ja taustamuusika. Mängime tuntuid jazzstandardeid ja vahele mõnusat popmuusikat. Duo on koosseisus kitarr ja flüügelhorn, mis on väga maheda ja mõnusa kõlaga pill (kuula näidet allpool). See duo sobib nii registreerimisele ja laulatusele kui ka meeleolu- ning taustamuusikaks. Registreerimiste ja laulatuste jaoks on meil eraldi kava.

Tanel Kuusk – flüügelhorn
Kusti Lemba – kitarr

Vaata kindlasti ka piltidest allpool olevaid videoid. Videotest omakorda allpool on klientide tagasiside.

Koos duoga soovitame tellida terviklahenduse, mis säästab oluliselt Teie aega. Aastatega välja töötatud süsteemi kasutades on tagatud parim tulemus. Loe lisaks siit.


 

 
Vaata milliseid häid mälestusi ja positiivseid emotsioone on duo klientidele jätnud. Rohkem tagasisidet leiad siit (kliendid meist).

Meil oli väga hea meel teie üle! Kui meenutada pulmade ettevalmistusperioodi, siis olin tõesti veidi mures, et kuidas tseremooniamuusika duo esituses kõlab. Maitsemeeled on inimestel erinevad ning võhikule ei ütle flüügelhorn just kuigi palju. Tahtsin enne tseremooniat teiega kohtuda, kuid aega selleks ei jätkunud. Nõnda kuulsingi esimesi pillihüüdeid alles mõisauste avanedes. Õnneks ei pidanud pettuma. Duo etteaste oli tasemel ning meile meeldis. Igati professionaalne!

Eleri

Tanel Kuusk duo
Registreerimine, Sausti mõis

Sinu duo kõlab hullupööra hästi! Mahe, ilusad seaded, ilus kõla, ideaalne tempo, ülihea tracklist jne!

Marko

Tanel Kuusk Duo
Tallinna Lennujaama tänuüritus, Tallinna Lennujaama vana terminal

Tänan väga teid imelise etteaste eest. Külalistele meeldis ja kõik sujus suurepäraselt.
Peatse taaskohtumiseni!

Karin

Tanel Kuusk duo
Tallinna Linnavolikogu 140. juubeliaasta tähistamine, Kadrioru Kunstimuuseum

Rohkem tagasisidet leiad siit (kliendid meist).